هوشمند سازی کافی شاپ

هوشمند سازی کافی شاپ امروزه بسیار مهم بوده و  در دنیای مدرن و دیجیتال امروز, ابزارهای هوشمند نقش مهمی را برای ما بازی می کنند ؛ به طوریکه در انجام بسیاری از فعالیت های روزانه, از جمله پرداخت قبوض, خرید های اینترنتی, آشپزی و … از تکنولوژی کمک می گیریم . در ادامه به بررسی کامل هوشمند سازی کافی شاپ می پردازیم و از تجهیزات آن خواهیم گفت . مجموعه هوش سان یکی از بهترین مراکز هوشمند سازی انواع صنایع و مراکز اعم از هوشمند سازی دفتر کار و همچنین هوشمند سازی رستوران و ..  … می باشد. شما میتوانید برای دریافت مشاوره هوشمند سازی از طریق شماره زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هوشمند سازی کافی شاپ چیست ؟

هوشمند سازی کافی شاپ​ , مدرن و پیشرفته است که در آن بسیاری از امور بر پایه ی تکنولوژی و به دست هوش مصنوعی رقم می خورد . در کافه هوشمند , به دلیل اینترنتی بودن و اتوماتیک بودن اکثر فعالیت ها, سرعت خدمت رسانی به مشتریان بالا می باشد و اینگونه از تلف شدن زمان جلوگیری می شود .
با هوشمند سازی کافه, حضور و دخالت نیروی انسانی کمرنگ شده و تا حد زیادی جای خود را به ابزار و گجت های هوشمند داده است ؛ صفحات دیجیتال, میزهای هوشمند, ربات ها, اینترنت اشیاء و … از اساسی ترین فناوری هایی هستند که در این کافه ها استفاده می شود ؛ در ادامه به بررسی بیشتر اجزاء کافی شاپ هوشمند می پردازیم .

تجهیزات و مزایای هوشمند سازی کافی شاپ

برای هوشمند سازی کافه ها از تجهیزات ویژه ای استفاده می شود که مهم ترین های آنها شامل موارد زیر می باشد :

1- میز دیجیتال در کافی شاپ هوشمند

میزهایی که در کافی شاپ های هوشمند قرار دارند, یک میز عادی نیستند . به عبارت بهتر این میزها دارای یک صفحه ی جادویی می باشند که مشتریان را مجذوب خود می کنند ؛ اما شاید برایتان سوال ایجاد شود که میز هوشمند چه کاربردهایی می تواند داشته باشد ؟ احتمالا برایتان پیش آمده که به کافه بروید و زمان زیادی را برای دریافت سفارش خود صرف کنید ؛ درهوشمند سازی کافی شاپ​  این معضل به طور کامل برطرف شده است . 

شما می توانید قبل از رسیدن به کافه, منو را بررسی و سفارش خود را در اپلیکیشن, اعلام نمایید ؛ اما شاید کسی دوست داشته باشد در کافی شاپ ثبت سفارش کند . در کافه های هوشمند, میزهای هوشمندی تعبیه شده است تا زمانی که مشتری منتظر دریافت سفارش خود است, او را سرگرم کند, بنابراین به هیچ عنوان حوصله مشتری سر نخواهد رفت .

صفحات دیجیتال میزهای هوشمند قابلیت های فراوانی دارند, برای مثال می توانند به اینترنت متصل شوند و مشتریان را به دنیای وبگردی ببرند, یا می توانند مناظر زیبا و دلنشینی را به نمایش بگذارند . جالب است بدانید که این تصاویر, خاص و ویژه می باشند ؛ مثلا تصویر جنگلی است که شاخ و برگ درختان تکان می خورد . کاربرد میز دیجیتال به همین جا ختم نمی شود ؛ کاربرد دیگری که دارد آسان کردن پرداخت صورت حساب و ثبت سفارش است . همچنین مشتری می تواند مواد تشکیل دهنده و کالری سفارش خود را ببیند و بعدا دست به انتخاب بزند.

2- ربات های هوشمند در کافی شاپ هوشمند

به جرئت می توان گفت بکارگیری ربات های هوشمند از بزرگ ترین تفاوت های کافه هوشمند نسبت به کافی شاپ های معمولی است . همانطور که می دانید با هوشمند سازی کافه, بخشی از وظایف کارکنان و پرسنل کافه, به ربات ها و ابزار هوشمند سپرده می شود .

 به عنوان مثال برای پاسخ به پرسش های متداول مشتریان بخشی در اپلیکیشن طراحی شده است که این سوالات و جواب آنها را قرار داده است . ربات ها می توانند در امور دیگری مانند درست کردن قهوه و رساندن آن به دست مشتری نیز نقش داشته باشند .

مزایای هوشمند سازی کافی شاپ​ | هوش سان

3- دستگاه خودکار قهوه ساز در کافی شاپ هوشمند

در کافی شاپ هوشمند این امکان برای شما مهیاست تا شیرینی و تلخی قهوه را باب میل خود تنظیم کنید . مشتریان با استفاده از ادستگاه خودکار قهوه ساز, می توانند میزان شیر یا شکر قهوه خود را تعیین کنند و یک نوشیدنی خاص خود خودشان داشته باشند .

4- اپلیکیشن کافه

این نوع کافی شاپ ها دارای یک اپلیکیشن خاص هستند که تمام امور مهم در آنجا رقم می خورد ؛ این اپلیکیشن, فضایی را ایجاد می کند تا مشتریان بتوانند برای مناسبت ها میز رزرو کنند, سفارش خود را ثبت کنند, نظرات و پیشنهاد های خود را بیان کنند و یا اگر نیاز به حضور گارسون یا پرسنل داشتند, درخواست خود را در آنجا ثبت نمایند . صاحبان کافه , با استفاده از دیتاهای حاصل از اپلیکیشن می توانند مشتریان دائمی و وفادار خود را شناسایی کنند,برای آنها تخففیف قائل شوند و یا تدارکات ویژه ای ببینند .

5- لامپ هوشمند در کافی شاپ هوشمند

به جرئت می توان گفت بکارگیری ربات های هوشمند از بزرگ ترین تفاوت های هوشمند سازی کافی شاپ​  نسبت به کافی شاپ های معمولی است . همانطور که می دانید با هوشمند سازی کافه, بخشی از وظایف کارکنان و پرسنل کافه, به ربات ها و ابزار هوشمند سپرده می شود .

 به عنوان مثال برای پاسخ به پرسش های متداول مشتریان بخشی در اپلیکیشن طراحی شده است که این سوالات و جواب آنها را قرار داده است . ربات ها می توانند در امور دیگری مانند درست کردن قهوه و رساندن آن به دست مشتری نیز نقش داشته باشند .

هوشمند سازی کافی شاپ با هوش سان​

در سال های اخیر شاهد رشد روز افزون پروژه های هوشمند سازی هستیم ؛ این نکته قابل توجه است که علاوه بر هوشمند سازی کافی شاپ , اقدام برای هوشمند سازی ساختمان ها افزایش یافته است و در این بین ساخت خانه هوشمند,  گلخانه هوشمند, کافه هوشمند و سیستم هوشمند سازی هتل از رایج ترین آنها می باشد .به منظور اجرای هوشمند سازی کافی شاپ لازم است به سراغ یک تیم ماهر و با تجربه بروید, چراکه این کار به تجهیزات و سیستم های خاصی نیاز دارد . هوش سان, یکی از شرکت های نام آشنا و موفق در زمینه هوشمند سازی می باشد که تا کنون پروژه های زیادی در این رابطه انجام داده است .اگر قصد دارید یک کافی شاپ هوشمند راه اندازی کنید و یا به دنبال یک شرکت هوشمند سازی گلخانه هستید , می توانید با مشاوران مجموعه هوش سان تماس حاصل فرمایید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *