هوشمند سازی دفتر کار

اجرای هوشمند سازی دفتر کار

هوشمند سازی دفتر کار در واقع به محل کاری اطلاق می‌ شود که برای افزایش بهره ‌وری کارمندان از تکنولوژی استفاده می‌ شود. با پیشرفت دانش و تکنولوژی تقاضای فن ‌آوری و داده ها افزایش پیدا می‌ کند و از این رو شرکت‌ های بسیاری, تمایل دارند دفتر کار خود را بروز نمایند.

به ساعت روی دستتان نگاه کنید.چند ساعت از طول روز را در محل کار خود میگذرانید ؟! چند ساعت را به خانه اختصاص میدهید ؟!اغلب ما نیم بیشتر روز خود را در محل کار سپری میکنیم و عملا, دفترکار خود را خانه خود می دانیم . حال تصور کنید که محل کاری جذابتر از خانه خود داشته باشید . آیا حاضرید که خانه خود را به دفتر کار هوشمند ترجیح دهید ؟! پس تا انتها با ما همراه باشید ...

هوش سان عرضه کننده انواع خدمات هوشمند سازی ساختمان ها (هوشمند سازی رستوران , خانه هوشمند در اصفهان و ...) می باشد.

  • بیش از ۱۲ سال تجربه

مزایای دفترکار هوشمند چیست ؟!

اگر بخواهیم تا مزیت های یک دفترکار هوشمند را به صورت موردی بیان کنیم, از جذابیت موضوع کم خواهیم کرد پس بهتر است اینبار خود را در دفتر کار هوشمند آینده خود متصور شوید !

 هوشمند سازی تخصص ماســـت...

  • هوشمندانه انتخاب کنید.
هوشمندسازی دفتر | هوش سان

1- امنیت, هدیه اول دفتر کار هوشمند

تصور کنید ! روز خود را با اجرای هوشمندسازی دفتر کار از درب ورودی آغاز کرده اید ! هیچ کس جز شما و همکاران شما حق ورود به مجموعه را ندارند زیرا هرکس به واسطه اثر انگشت منحصر بفرد خود وارد می شود ! در ضمن, این سیستم ها مراقب هستند تا به واسطه سنسور های ویژه، در صورت بروز هرگونه خطا , از آسیب های جسمی و سیستماتیک جلوگیری کنند .

2-سناریو پذیری, مزیتی جهت صرفه جویی در زمان

حالا به سمت دفتر شخصی خود می روید و در زمان ورود, با خوشامدگویی دستیار صوتی روبرو خواهید شد ! به صوت اتوماتیک پرده ها برای شما کنار خواهند رفت و چراغ ها به همراه قهوه جوش شما روشن خواهند شد ! این یک روتین برای شماست که در سیستم سنتی , ساعت ها وقت شمارا به خودش اختصاص میداد . 

3- یاری رسان در فرایند کاری تو

سیستم های هوشمند, به واسطه ارتباط گسترده میان همکاران و همچنین هوش های مصنوعی تحلیل گر, بسیار به شما در فرایند کاری کمک کرده اند و رفتار مخاطبان شمارا با جزئیات تحلیل کردند تا بهترین اقدام را در زمینه کاری شما پیش بینی کنند . 

4-تعامل, راز موفقیت کسب و کار ها

اجرای هوشمندسازی در دفتر کار به شما این فرصت را می دهد تا با اشتیاق بسیار زیادی, با همکاران خود تعامل داشته باشید و از اتاق کنفرانس و یا فضای کار مخصوص خود به صورت شخصی سازی شده ای استفاده کنید . داده های خود را بدون معطلی در دسترس تمامی همکاران خود قراردهید و حتی نور سالن را متناسب با فضای پرزنت خود تغییر دهید . 

5- تهویه مناسب و کنترل دما

تحقیقات نشان داده که بازدهی کاری در روز های سرد بسیار کاهش پیدا میکند . همچنین زمانی که دمای بدن بالاتر از حد مجاز میرود, پرخاشگری و تنش میان کارمندان افزایش میابد . یک دفتر کار هوشمند به واسطه سیستم تهویه مناسب و کنترل دما، یک هوای دلچسب را در هرزمان از سال برای دفت شما به ارمغان می آورد .

6-صرفه جویی در انرژی

بارها شده که دفتر کار خود را رها کنید اما فراموش کنید که سیستم خود را به حالت خاموش دراورید ! یا اتاق را تخلیه کنید بدون اینکه سیستم های سرمایشی دفتر را خاموش کنید . همه این موارد باعث هدر رفتن انرژی و هزینه می گردد ! اجرای هوشمند سازی دفتر کار به کمک شما آمده تا بلافاصله پس از خروج کارمندان از دفتر کار, تمام عوامل هدر دهنده انرژی را کنترل و خاموش کنند .

7-مدیریت آسان, ارمغان یک مجموعه هوشمند

بدون تردید هرچقدر که تعداد نیرو ها زیادتر می شود ، مدیریت مواردی همچون درخواست ها , حضور غیاب, اطلاع رسانی اعلان ها و… بسیار مشکل خواهد شد . یک دفتر کار هوشمند این امکان را به مدیران می دهد تا از در وهله اول از تمام شرایط سازمان خود همچون ( ساعت ورود و خروج, نقص سیستماتیک, اتوماسیون درخواست ها و …) مطلع گردند و در وهله دوم به واسطه سیستم های تحلیلگر, توانایی ها و شرایط نیرو های خود را ارزیابی و اصلاح کنند .

8-اشتیاق و بازدهی بالا, سرمایه اصلی بیزینس شما !!!

همه این فرایند ها باعث می شود تا کارمندان از کار کردن در یک دفتر کار هوشمند لذت ببرند و در نتیجه راندمان بالاتری را به کارفرما ارائه دهند . گمان می کنم یک دفتر کار هوشمند است که می تواند شمارا از تخت خواب بیدار کند و با اشتیاق به میز کارتان بکشاند . فکر میکنم که شما نیز همانند ما نسبت به هوشمندسازی دفتر کار شگفت زده شده اید ! پس برای اجرای هوشمندسازی باید چکار کرد ؟! ..

دفاتر کاری هوشمند | هوش سان

اجرای هوشمند سازی دفتر کار در چند گام ساده :

گام اول ) شناسایی نیاز

ابزار های زیادی برای هوشمندسازی دفتر کار وجود دارد . شما باید در ابتدا با خود روراست باشید ! مشخص کنید که چه دلیلی برای هوشمند سازی دارید ؟! آیا بدنبال اصلاح خطا های سازمان خود هستید؟! یا میخواهید از هدر رفتن سرمایه خود و سوخت شدن انرژی جلوگیری کنید ؟! آیا بدنبال افزایش بازدهی هستید یا میخواهید نام برند خود را خاص جلوه دهید ؟! در ابتدا نیاز خود را به صورت کاملا صادقانه مشخص کنید و بعد اقدام نمایید .

گام دوم ) مشخص کردن بودجه

مشخص کردن بودجه این فرایند, به شما کمک می کند تا بهترین تصمیم را بگیرید ! به یاد داشته باشید که به بودجه هوشمندسازی دفتر کار خود به چشم یک هزینه نگاه نکنید بلکه آن را یک سرمایه گذاری بلند مدت ببینید . جهت انتخاب بهترین سیستم ها با کمترین هزینه, می توانید با مشاوران هوشسان نیز در تماس باشید …

گام سوم ) رعایت چند نکته ساده

به یاد داشته باشید که یک دفتر کار هوشمند, نیاز به کارمندانی با جنبه استفاده از این تجهیزات است . حتما تلاش کنید تا تطابق پذیری کارمندان خود نسبت به شرایط جدید را ارزیابی کنید و بعد اقدام اجرای هوشمند سازی دفتر کار خود بکنید . همچنین به یاد داشته باشید که شما می توانید در کنار این اکوسیستم اینترنتی, از اپلیکشن ها و برنامه های تخصصی کسب و کار نیز استفاده بهینه بکنید .

هزینه اجرای هوشمند سازی دفتر کار

هوشمند سازی دفترکار به دو صورت امکان پذیر است . یا به صورت یکپارچه به واسطه سیستم BMS و یا به کمک اینترنت اشیا ! پیشنهاد هوشسان کدام است ؟! اینترنت اشیا
تکنولوژی همواره در حال پیشرفت است و کسب و کار ها روز به روز درحال رشد هستند ! شما باید به یاد داشته باشید که ممکن است سال آینده دفتری به وسعت 2 برابر امسال داشته باشید . استفاده از سیستم BMS در کنار هزینه های سنگین, گسرش هوشمند سازی را نیز برای شما سخت میکند پس پیشنهاد میکنیم که برای کاهش هزینه های خود از سیستم SHS یا اینترنت اشیا استفاده کنید .

هوشمندسازی دفتر کار در هوش سان

یکی از نکاتی که در هوشمند سازی دفتر کار بسیار حائز اهمیت بوده, امکان اجرای آن در تمامی محیط های کاری است. از این رو حتی دفاتر کاری قدیمی هم می توانند بدون هیچ اختلالی در روند کاری خود, فرایند هوشمندسازی را انجام دهند.
با اطلاعاتی که ارائه داده ایم حتما دانستید که می ‌توانید از مزایای هوشمندسازی با هر بودجه و توان مالی برخوردار شوید. امکان اجرای این فرایند در سطوح مختلف, یکپارچه سازی و هزینه به صرفه, سبب شده امروزه دفاتر و سازمان های بسیاری از دفتر کار هوشمند استقبال زیادی کنند. شما نیز می‌توانید برای هوشمندسازی دفتر کار و همچنین هوشمند سازی سایر صنایع اعم از هوشمند سازی کافی شاپ و همچنین  شرکت هوشمند سازی گلخانه و …  از طریق شماره های درج شده در سایت هوش سان, با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دفتر کاری هوشمند | هوش سان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *